Obiekt Pensjonat u Marianny, usytuowany w miejscowości Augustów, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, prywatną plażę oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Augustów – 10 km. Obiekt zapewnia kort do tenisa i sprzęt do grillowania. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Kanał Augustowski ( 6,8 km), Port żeglugi Augustów ( 7,3 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla alergików. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Puszcza Augustowska – 21 km.
We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę oraz bezpłatne Wi-Fi. Z wybranych opcji zakwaterowania roztacza się również widok na ogród.
Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub kontynentalne.
Obiekt dysponuje placem zabaw. W miejscowości Augustów i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak trekking, wędkarstwo oraz jazda na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Palac Paca – 17 km, Jezioro Rajgrodzkie – 33 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 172 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to przestronny pokój z podłogą wyłożoną wykładziną i łazienką z prysznicem. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Ten klasycznie urządzony pokój wyposażony jest w telewizor i mieści łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 24 mkw. ;
Studio typu Standard. The studio features a private entrance, a tea and coffee maker, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a walk-in shower. Studio - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 44 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy. W tej opcji zakwaterowania znajduje się 6 łóżek. Pokój Czteroosobowy - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw.
Noclegi w Augustowie
Augustów opis: Do końca XIII wieku tereny dzisiejszego Augustowa należały do ziem zamieszkiwanych przez plemię Jaćwignów, pokonanych ostatecznie w 1283 roku przez zakon krzyżacki. Po upadku Jaćwieży ziemie te wyludniły się i nie były zasiedlane do roku 1422, kiedy to pokój melneński ustalił przebieg granic na tym terenie i zaczęła się ponowna kolonizacja. Pod koniec XIV wieku nad rzeką Nettą istniał niewielki zamek krzyżacki Metenburg, doszczętnie zniszczony przez wielkiego księcia Witolda w 1392 roku, jednak nie jest pewne, czy był zlokalizowany w obrębie współczesnego miasta.Według legendy Augustów zawdzięcza swoje powstanie pierwszej schadzce Zygmunta Augusta i Barbary Radziwiłłówny, dla upamiętnienia której król założył w jej miejscu miasto. W istocie pierwsza pisana wzmianka o osadzie nad Nettą pochodzi z 1496 roku i dotyczy komory pobierającej cło u przeprawy rzecznej. W 1526 roku powstała tu karczma wystawiona przez Jana Radziwiłła na skrzyżowaniu szlaków handlowych z Litwy i Białorusi do Prus, Warszawy i Krakowa.W 1795 roku miasto zajęli Prusacy, a w latach 1807 i 1812 wojska napoleońskie. Lekką poprawę rozwoju przyniósł XIX wiek. Po Kongresie wiedeńskim w roku 1815 Augustów znalazł się w granicach Królestwa Polskiego.Zniszczenia przyniosły miastu I i II wojna światowa.Od połowy lat dwudziestych XX wieku Augustów stał się popularnym letniskiem. Od 1993 roku miasto posiada status uzdrowiska.