Obiekt Dom na Jutrzenki oferuje taras oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Augustów. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Puszcza Augustowska – 17 km, Kanał Augustowski – 8,8 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: PKP Augustów ( 7,8 km).
W domu wakacyjnym do dyspozycji Gości przygotowano 4 sypialnie oraz kuchnię z lodówką i zmywarką. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port żeglugi Augustów – 9,3 km, Palac Paca – 34 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kowno, znajduje się 182 km od obiektu Dom na Jutrzenki.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 4 sypialniami. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious holiday home offers a washing machine, a tea and coffee maker, heating as well as a terrace with garden views. The unit offers 4 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 125 mkw.
Noclegi w Augustowie
Augustów opis: Do końca XIII wieku tereny dzisiejszego Augustowa należały do ziem zamieszkiwanych przez plemię Jaćwignów, pokonanych ostatecznie w 1283 roku przez zakon krzyżacki. Po upadku Jaćwieży ziemie te wyludniły się i nie były zasiedlane do roku 1422, kiedy to pokój melneński ustalił przebieg granic na tym terenie i zaczęła się ponowna kolonizacja. Pod koniec XIV wieku nad rzeką Nettą istniał niewielki zamek krzyżacki Metenburg, doszczętnie zniszczony przez wielkiego księcia Witolda w 1392 roku, jednak nie jest pewne, czy był zlokalizowany w obrębie współczesnego miasta.Według legendy Augustów zawdzięcza swoje powstanie pierwszej schadzce Zygmunta Augusta i Barbary Radziwiłłówny, dla upamiętnienia której król założył w jej miejscu miasto. W istocie pierwsza pisana wzmianka o osadzie nad Nettą pochodzi z 1496 roku i dotyczy komory pobierającej cło u przeprawy rzecznej. W 1526 roku powstała tu karczma wystawiona przez Jana Radziwiłła na skrzyżowaniu szlaków handlowych z Litwy i Białorusi do Prus, Warszawy i Krakowa.W 1795 roku miasto zajęli Prusacy, a w latach 1807 i 1812 wojska napoleońskie. Lekką poprawę rozwoju przyniósł XIX wiek. Po Kongresie wiedeńskim w roku 1815 Augustów znalazł się w granicach Królestwa Polskiego.Zniszczenia przyniosły miastu I i II wojna światowa.Od połowy lat dwudziestych XX wieku Augustów stał się popularnym letniskiem. Od 1993 roku miasto posiada status uzdrowiska.