Obiekt Apartamenty Royal położony jest w miejscowości Bartoszyce i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Lidzbarku Warmińskim – 25 km, Zamek w Reszlu – 35 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 41 km znajduje się Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 13:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The air-conditioned apartment has 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment features a washing machine, a flat-screen TV and a balcony. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw.
Noclegi w Bartoszycach
Bartoszyce opis: Krzyżacy wybudowali tu w 1240 r. jeden z pierwszych zamków warownych. W 1326 nadano miastu przywilej lokacyjny i nazwę Rosenthal. Miasto rozwinęło się z przyzamkowej "liszk" czyli osady targowej. W XIV wymieniane są już trzy bramy: Królewiecka, Sąteczeńska (Młyńska) i Lidzbarska. Zacieśnienie więzów z Polską wskutek wasalizacji lennej Prus Książęcych w 1525 r. dobrze wpłynęło na rozwój miasta i okolic. Ożywił się handel zbożem, futrami, drewnem, chmielem, bursztynem. Złotym wiekiem w historii Bartoszyc był wiek XVI, jak również XVII. Zmierzch potęgi Rzeczypospolitej XVIII wieku odbił się bardzo niekorzystnie na sytuacji gospodarczej Bartoszyc. W latach 1788 i 1850 miasto nawiedziły duże pożary. W wyniku pruskiej reformy administracyjnej z 1818 r. Bartoszyce trafiają do okręgu – powiatu ziemskiego (landkreis), którego stolicą jest Frydland. Poza koleją żelazną Bartoszyce uzyskały również połączenie telegraficzne w 1881 r. i telefoniczne w 1899 r. Dopiero koniec XIX wieku i początek XX wieku spowodował podniesienie miasta z upadku i wzrost zamożności. Na przełomie stycznia i lutego 1945 przez kilka dni prowadzono intensywne walki o Bartoszyce. W ich efekcie 4 lutego około 4 nad ranem armia rosyjska weszła do miasta. Szacuje się, iż podczas działań wojennych i wywołanych nimi pożarami miasto zostało zniszczone w około 50%.