Obiekt Gorgeous Home In Biskupiec With Kitchen położony jest w miejscowości Biskupiec i oferuje widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Olsztynie – 45 km, PKS Olsztyn – 45 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 39 km znajduje się Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce.
W domu wakacyjnym znajduje się salon oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i płytą kuchenną. Goście mają do dyspozycji telewizor.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Reszlu – 34 km, Ratusz w Mrągowie – 34 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 56 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Dom wakacyjny. The holiday home offers heating, as well as a private bathroom boasting a shower. The well-equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator and kitchenware. The holiday home features a private entrance, a barbecue, a high chair for children, a TV, as well as sea views. The unit has 4 futons. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 23 mkw.
Noclegi w Biskupcu
Biskupiec Reszelski opis: Pierwsza wzmianka o zamku w Biskupcu pochodzi z 1389 r. Budowla miała strzec trasy Warszawa-Królewiec. Zamek w Biskupcu uległ całkowitemu zniszczeniu w czasie wojny trzynastoletniej. Miasto nawiedzały często klęski – pożary i zniszczenia wojenne (m.in. w czasie wojny głodowej w 1414 r., w latach wojny polsko-krzyżackiej, a w 1659 r. spalili je Brandenburczycy). Na początku XVIII wieku grasowała tu epidemia dżumy. W 1772 r. miasto w wyniku I rozbioru Polski zagarnęły Prusy. Po klęsce Napoleona na krótko zajęli miasto Rosjanie. Pod koniec XIX w. Biskupiec uzyskał połączenie kolejowe z Czerwonką, Mrągowem i Szczytnem. Uprzemysłowienie nastąpiło w drugiej połowie XIX wieku – w 1885 uruchomiono browar i inne zakłady przemysłowe. W 1899 r. w Biskupcu powstał garnizon. W 1910 r. otwarto w mieście elektrownię. W czasie ostatniej wojny Niemcy utworzyli w Biskupcu obozy dla jeńców wojennych (Polaków, Francuzów i Rosjan). Jeden z nich znajdował się w pobliżu jeziora Kraksy. Gdy w 1945 r. miasto ponownie znalazło się w granicach Polski, zniszczenia zabudowy sięgały 50 procent. Niektórych budynków nigdy nie odbudowano.