Obiekt Apartament z 2 sypialniami - Nova Ludova - blisko 2 jezior znajduje się w miejscowości Biskupiec. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Olsztynie – 38 km, PKS Olsztyn – 38 km, Ratusz w Mrągowie – 27 km. Ten obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. W odległości 34 km od obiektu znajduje się Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce.
W apartamencie zapewniono balkon, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Reszlu – 29 km, Mrongoville – 30 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 49 km od obiektu Apartament z 2 sypialniami - Nova Ludova - blisko 2 jezior.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This wheelchair accessible apartment features a washing machine, a seating area with a flat-screen TV and a roll-in shower. The unit offers 4 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Noclegi w Biskupcu
Biskupiec Reszelski opis: Pierwsza wzmianka o zamku w Biskupcu pochodzi z 1389 r. Budowla miała strzec trasy Warszawa-Królewiec. Zamek w Biskupcu uległ całkowitemu zniszczeniu w czasie wojny trzynastoletniej. Miasto nawiedzały często klęski – pożary i zniszczenia wojenne (m.in. w czasie wojny głodowej w 1414 r., w latach wojny polsko-krzyżackiej, a w 1659 r. spalili je Brandenburczycy). Na początku XVIII wieku grasowała tu epidemia dżumy. W 1772 r. miasto w wyniku I rozbioru Polski zagarnęły Prusy. Po klęsce Napoleona na krótko zajęli miasto Rosjanie. Pod koniec XIX w. Biskupiec uzyskał połączenie kolejowe z Czerwonką, Mrągowem i Szczytnem. Uprzemysłowienie nastąpiło w drugiej połowie XIX wieku – w 1885 uruchomiono browar i inne zakłady przemysłowe. W 1899 r. w Biskupcu powstał garnizon. W 1910 r. otwarto w mieście elektrownię. W czasie ostatniej wojny Niemcy utworzyli w Biskupcu obozy dla jeńców wojennych (Polaków, Francuzów i Rosjan). Jeden z nich znajdował się w pobliżu jeziora Kraksy. Gdy w 1945 r. miasto ponownie znalazło się w granicach Polski, zniszczenia zabudowy sięgały 50 procent. Niektórych budynków nigdy nie odbudowano.