Obiekt Stunning Apartment In Biskupiec położony jest w miejscowości Biskupiec w regionie warmińsko-mazurskie i oferuje balkon. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – 34 km, Stadion Miejski w Olsztynie – 38 km.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, a także kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką. Ten 4-gwiazdkowy apartament zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na miejscu dostępny jest też bezpłatny prywatny parking.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 38 km, Ratusz w Mrągowie – 28 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 49 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament z 2 sypialniami. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony, this apartment also features a washing machine, a private entrance and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 3 beds and 2 futons. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Noclegi w Biskupcu
Biskupiec Reszelski opis: Pierwsza wzmianka o zamku w Biskupcu pochodzi z 1389 r. Budowla miała strzec trasy Warszawa-Królewiec. Zamek w Biskupcu uległ całkowitemu zniszczeniu w czasie wojny trzynastoletniej. Miasto nawiedzały często klęski – pożary i zniszczenia wojenne (m.in. w czasie wojny głodowej w 1414 r., w latach wojny polsko-krzyżackiej, a w 1659 r. spalili je Brandenburczycy). Na początku XVIII wieku grasowała tu epidemia dżumy. W 1772 r. miasto w wyniku I rozbioru Polski zagarnęły Prusy. Po klęsce Napoleona na krótko zajęli miasto Rosjanie. Pod koniec XIX w. Biskupiec uzyskał połączenie kolejowe z Czerwonką, Mrągowem i Szczytnem. Uprzemysłowienie nastąpiło w drugiej połowie XIX wieku – w 1885 uruchomiono browar i inne zakłady przemysłowe. W 1899 r. w Biskupcu powstał garnizon. W 1910 r. otwarto w mieście elektrownię. W czasie ostatniej wojny Niemcy utworzyli w Biskupcu obozy dla jeńców wojennych (Polaków, Francuzów i Rosjan). Jeden z nich znajdował się w pobliżu jeziora Kraksy. Gdy w 1945 r. miasto ponownie znalazło się w granicach Polski, zniszczenia zabudowy sięgały 50 procent. Niektórych budynków nigdy nie odbudowano.