Obiekt Nice home in Biskupiec with WiFi and 3 Bedrooms oferuje bezpłatne WiFi oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Olsztynie – 40 km, PKS Olsztyn – 40 km. Obiekt zapewnia bezpłatne rowery oraz bezpłatny prywatny parking.
W naszej ofercie m. in. : bezpłatne Wi-Fi, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, bezpłatny parking, Wynajem rowerów, zwierzęta domowe są akceptowane, meble ogrodowe, Wi-Fi, całkowity zakaz palenia, dostęp do Internetu, ogród, parking na miejscu, ogrzewanie, parking w garażu, parking, prywatny parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci NOVASOL potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 6 osobowy (2 materace futon, 2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 86 mkw).
Noclegi w Biskupcu
Biskupiec opis: Pierwsza wzmianka o zamku w Biskupcu pochodzi z 1389 r. Budowla miała strzec trasy Warszawa-Królewiec. Zamek w Biskupcu uległ całkowitemu zniszczeniu w czasie wojny trzynastoletniej. Miasto nawiedzały często klęski – pożary i zniszczenia wojenne (m.in. w czasie wojny głodowej w 1414 r., w latach wojny polsko-krzyżackiej, a w 1659 r. spalili je Brandenburczycy). Na początku XVIII wieku grasowała tu epidemia dżumy. W 1772 r. miasto w wyniku I rozbioru Polski zagarnęły Prusy. Po klęsce Napoleona na krótko zajęli miasto Rosjanie. Pod koniec XIX w. Biskupiec uzyskał połączenie kolejowe z Czerwonką, Mrągowem i Szczytnem. Uprzemysłowienie nastąpiło w drugiej połowie XIX wieku – w 1885 uruchomiono browar i inne zakłady przemysłowe. W 1899 r. w Biskupcu powstał garnizon. W 1910 r. otwarto w mieście elektrownię. W czasie ostatniej wojny Niemcy utworzyli w Biskupcu obozy dla jeńców wojennych (Polaków, Francuzów i Rosjan). Jeden z nich znajdował się w pobliżu jeziora Kraksy. Gdy w 1945 r. miasto ponownie znalazło się w granicach Polski, zniszczenia zabudowy sięgały 50 procent. Niektórych budynków nigdy nie odbudowano.