Obiekt Lux-house Braniewo położony jest w miejscowości Braniewo i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Elbląg – 43 km, Muzeum Mikołaja Kopernika – 10 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 46 km znajduje się Kanał Elbląski.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Bazylika Archikatedralna we Fromborku – 10 km, Planetarium we Fromborku – 10 km.
Doba hotelowa od godziny 13:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and a shower. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace, this apartment also features a washing machine, soundproof walls and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 2 beds. Apartament - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw.
Noclegi w Braniewie
Braniewo opis: Braniewo jest najstarszym miastem warmińskim, powstało ok. 1240 r. na miejscu dawnego staropruskiego grodu Brusebergue (wykształciło się wokół zamku krzyżackiego). Od około 1250 do 1340 Braniewo było siedzibą biskupów warmińskich, a do 1278 stolicą diecezji. Pierwsza lokacja na prawie lubeckim miała miejsce w 1254 r., poniżej grodu, który powstał po 1240 r. W 1261 r. gród uległ całkowitemu zniszczeniu w wyniku II powstania pruskiego. W 1274 r. miasto Braunsberg (po polsku nazywane Brunsbergą[11]) zostało wzniesione ponownie na nowym miejscu i 1 kwietnia 1284 otrzymało z rąk biskupa Henryka Fleminga nową lokację na prawie lubeckim. Murowany zamek wzniesiono po 1273 r. Został on rozbudowany pod koniec XIII i w XIV w. Zamek ten został rozebrany w latach 1873-1874 oraz 1928-1930. W tym okresie był to ośrodek handlowy. Braniewo już od XIV w. było członkiem Hanzy oraz jedynym warmińskim portem morskim. Było też pierwszą siedzibą biskupów warmińskich i kapituły warmińskiej (stolicą) Warmii (w 1370 r. przeniesiono do Ornety, a później do Lidzbarka Warmińskiego).