Obiekt Camping nr 61 znajduje się w miejscowości Elbląg i oferuje bezpłatne Wi-Fi, bezpłatny prywatny parking oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kanał Elbląski – 600 m.
Wyposażenie obejmuje także lodówkę i czajnik.
Obiekt dysponuje placem zabaw.
W obiekcie Goście mogą grać w tenisa stołowego. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Camping nr 61 znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Elbląg, Katedra św. Mikołaja w Elblągu i Centrum Sztuki - Galeria El. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 74 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Jest to pokój z telewizorem, lodówką oraz łazienką z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest frontowe patio. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój Trzyosobowy ze wspólną łazienką. Ten pokój trzyosobowy wyposażony jest w telewizor i lodówkę. Goście mogą korzystać ze wspólnej łazienki. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw.
Noclegi w Elblągu
Elbląg opis: Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych w Polsce. Leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Ośrodek przemysłu ciężkiego, przemysłu spożywczego i turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich dzięki czemu elbląskie muzeum posiada unikatowe eksponaty. Nazwa miasta pochodzi od rzeki Ilfing (dzisiaj rzeka Elbląg), nazwaną tak przez podróżnika Wulfstana w 890 roku. Miasto przejęło nazwę (Elbing) od rzeki w 1237 roku.