Obiekt Apartament Królewiecka przy czołgu usytuowany jest w miejscowości Elbląg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jezioro Drużno – 11 km, PKP Elbląg – 2,8 km, Rezerwat przyrody Mewia Łacha – 47 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 1 km znajduje się Kanał Elbląski.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i piekarnikiem, a także łazienkę (1) z prysznicem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum Sztuki - Galeria El – 600 m, Katedra św. Mikołaja w Elblągu – niecały kilometr. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 75 km od obiektu Apartament Królewiecka przy czołgu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 12:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment also comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area as well as a quiet street view. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw.
Noclegi w Elblągu
Elbląg opis: Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych w Polsce. Leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Ośrodek przemysłu ciężkiego, przemysłu spożywczego i turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich dzięki czemu elbląskie muzeum posiada unikatowe eksponaty. Nazwa miasta pochodzi od rzeki Ilfing (dzisiaj rzeka Elbląg), nazwaną tak przez podróżnika Wulfstana w 890 roku. Miasto przejęło nazwę (Elbing) od rzeki w 1237 roku.