Obiekt I - Apartament na Warmi dla rodzin z dziećmi położony jest w miejscowości Gietrzwałd i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 21 km, Stadion Miejski w Olsztynie – 23 km. Oferta apartamentu obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie znajduje się telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. Wyposażenie kuchni obejmuje lodówkę, zmywarkę, mikrofalówkę, a także ekspres do kawy i czajnik.
Na miejscu dostępny jest taras i plac zabaw, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa oraz kajakarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Arboretum w Kudypach – 13 km, Mazury Golf & Country Club – 17 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 83 km od obiektu. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Rodzinny apartament typu Suite. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The family room also includes a barbecue. The spacious family room features a washing machine, a private entrance, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 4 beds. Rodzinny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Noclegi w Gietrzwałdzie
Gietrzwałd opis: Wieś lokowana na 70 łanach na prawie chełmińskim w miejscu zwanym Gudikus 19 maja 1352 r. przez Kapitułę Warmińską. Zasadźcą był sołtys Dittrich lub Ditter. Od nazwiska zasadźcy utworzona została niemiecka nazwa wsi Dietrichswalde, spolszczona następnie na Dzietrzwałd, Jetrzwałd i w końcu – na Gietrzwałd. Polska nazwa pojawiła się w dokumentach w XVII wieku. Z dokumentu wizytacyjnego wiadomo, że we wsi w poł. XVII w. mieszkało 17 gospodarzy-gburów, działał młyn oraz dwie karczmy. W 1789 we wsi było 59 domów, a mieszkańcy w zdecydowanej większości mówili po polsku. Według danych Słownika Geograficznego Królestwa Polskiego w 1876 Gietrzwałd liczył około 1000 mieszkańców, z których wszyscy, oprócz jednej rodziny, byli Polakami i katolikami; trudnili się oni głównie uprawą roli i hodowlą bydła. We wsi działała szkoła katolicka. W Gietrzwałdzie powstał pomysł utworzenia "Gazety Olsztyńskiej". Tu żył i pracował Andrzej Samulowski (1840-1928), założyciel pierwszej księgarni na Warmii (1878). Budynek księgarni wraz z tablica pamiątkowa istnieje do dzisiaj. Drugą księgarnię w roku 1881 założył A. Sikorski (działacz Towarzystwa Czytelni Ludowych). Pierwsza polska szkoła zaczęła działalność w okresie plebiscytu (w latach 1929-33), przedszkole od 1927 r. Tu powołano również bibliotekę Towarzystwa Czytelni Ludowych.