Obiekt Apartamenty Gietrzwałd znajduje się w miejscowości Gietrzwałd i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Olsztynie – 21 km, Arboretum w Kudypach – 11 km, Mazury Golf & Country Club – 16 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: PKS Olsztyn ( 20 km).
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, a także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jezioro Ukiel – 16 km, Park Zamkowy – 17 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 81 km od obiektu Apartamenty Gietrzwałd.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament typu Deluxe. The apartments kitchenette is available for cooking and storing food. This apartment provides a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Noclegi w Gietrzwałdzie
Gietrzwałd opis: Wieś lokowana na 70 łanach na prawie chełmińskim w miejscu zwanym Gudikus 19 maja 1352 r. przez Kapitułę Warmińską. Zasadźcą był sołtys Dittrich lub Ditter. Od nazwiska zasadźcy utworzona została niemiecka nazwa wsi Dietrichswalde, spolszczona następnie na Dzietrzwałd, Jetrzwałd i w końcu – na Gietrzwałd. Polska nazwa pojawiła się w dokumentach w XVII wieku. Z dokumentu wizytacyjnego wiadomo, że we wsi w poł. XVII w. mieszkało 17 gospodarzy-gburów, działał młyn oraz dwie karczmy. W 1789 we wsi było 59 domów, a mieszkańcy w zdecydowanej większości mówili po polsku. Według danych Słownika Geograficznego Królestwa Polskiego w 1876 Gietrzwałd liczył około 1000 mieszkańców, z których wszyscy, oprócz jednej rodziny, byli Polakami i katolikami; trudnili się oni głównie uprawą roli i hodowlą bydła. We wsi działała szkoła katolicka. W Gietrzwałdzie powstał pomysł utworzenia "Gazety Olsztyńskiej". Tu żył i pracował Andrzej Samulowski (1840-1928), założyciel pierwszej księgarni na Warmii (1878). Budynek księgarni wraz z tablica pamiątkowa istnieje do dzisiaj. Drugą księgarnię w roku 1881 założył A. Sikorski (działacz Towarzystwa Czytelni Ludowych). Pierwsza polska szkoła zaczęła działalność w okresie plebiscytu (w latach 1929-33), przedszkole od 1927 r. Tu powołano również bibliotekę Towarzystwa Czytelni Ludowych.