Apartament Happy Loft MF Giżycko to doskonałe miejsce na relaksujący pobyt w malowniczym Giżycku. Obiekt oferuje piękny ogród 🌳, który zapewnia idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. Apartament Happy Loft MF Giżycko przestrzega całkowitego zakazu palenia 🚭, a w obiekcie dostępne są wyłącznie pokoje dla niepalących.
Obiekt zapewnia dostęp do Internetu 🌐 oraz bezpłatne Wi-Fi 💻, które jest dostępne we wszystkich częściach budynku, co pozwala na nieprzerwaną łączność z siecią. Dzięki Wi-Fi dostępnemu w całym obiekcie, goście mogą wygodnie korzystać z Internetu w każdym miejscu.
W Apartamencie możliwe jest wystawienie faktury 🧾, co ułatwia formalności związane z pobytem. Komfort i nowoczesne udogodnienia są zapewnione na każdym etapie pobytu, aby każdy gość mógł cieszyć się pełnią relaksu w tym urokliwym miejscu.
Noclegi w Giżycku
Giżycko opis: Dzieje Giżycka zaczynają się w XIV wieku gdy w 1340 roku Krzyżacy wznieśli zamek zlokalizowany na strategicznym przesmyku między jeziorami Niegocin i Kisajno. Zamek otrzymał nazwę Lötzen. W czasie antykrzyżackiego powstania, w okolicach zamku działała partyzantka chłopska. Zamek został w 1455 zdobyty i zburzony przez Polaków. Po wojnie trzynastoletniej (1454-1466), terytorium to jako lenno wcielono do Polski, a zamek odbudowano. Od poł. XV wieku przy zamku zaczęło powstawać osiedle (Nowa Wieś), które w 1612 r. otrzymało prawa miejskie. Miasto otrzymało nazwę od zamku - Lötzen (Lec) i przez wieki nosiło tę nazwę. Nazwa stała się nieodpowiednia, ponieważ Nowa Wieś nie była już wsią, całą miejscowość nazwano Lötzen, nazwą przysługującą dotychczas jedynie zamkowi. Dynamiczny rozwój miasta nastąpił od drugiej połowy XIX wieku. W latach 1843-51 roboty publiczne przy budowie twierdzy były zakrojone na szeroką skalę. Obiekt nazwano imieniem pruskiego generała i ministra wojny von Boyena. Po drugiej wojnie światowej, miasto nosiło starą nazwę Lec, wkrótce jednak zaczęto używać nazwy Łoczany. Później przyjęto nazwę Łuczany. 4 marca 1946 Komisja Ustalania Nazw Miejscowości ustaliła na cześć Gustawa Gizewiusza (Giżyckiego) dla miasta nazwę Giżycko. Pod koniec XIX wieku doceniono walory turystyczne Giżycka. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się miasto w latach międzywojennych stało się wówczas modnym kurortem nad jeziorami.