Obiekt Apartament Przystań z tarasem, położony w miejscowości Giżycko, zapewnia taras, bezpłatne Wi-Fi i całodobową recepcję. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – 46 km. Apartament znajduje się w budynku z 2022 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Twierdza Boyen ( 2,6 km), Wioska Indiańska ( 4,8 km).
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Apartament Przystań z tarasem znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Talki Golf – 25 km, Wilczy Szaniec – 35 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 04:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The well-equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with ancourtyard view, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 31 mkw.
Noclegi w Giżycku
Giżycko opis: Dzieje Giżycka zaczynają się w XIV wieku gdy w 1340 roku Krzyżacy wznieśli zamek zlokalizowany na strategicznym przesmyku między jeziorami Niegocin i Kisajno. Zamek otrzymał nazwę Lötzen. W czasie antykrzyżackiego powstania, w okolicach zamku działała partyzantka chłopska. Zamek został w 1455 zdobyty i zburzony przez Polaków. Po wojnie trzynastoletniej (1454-1466), terytorium to jako lenno wcielono do Polski, a zamek odbudowano. Od poł. XV wieku przy zamku zaczęło powstawać osiedle (Nowa Wieś), które w 1612 r. otrzymało prawa miejskie. Miasto otrzymało nazwę od zamku - Lötzen (Lec) i przez wieki nosiło tę nazwę. Nazwa stała się nieodpowiednia, ponieważ Nowa Wieś nie była już wsią, całą miejscowość nazwano Lötzen, nazwą przysługującą dotychczas jedynie zamkowi. Dynamiczny rozwój miasta nastąpił od drugiej połowy XIX wieku. W latach 1843-51 roboty publiczne przy budowie twierdzy były zakrojone na szeroką skalę. Obiekt nazwano imieniem pruskiego generała i ministra wojny von Boyena. Po drugiej wojnie światowej, miasto nosiło starą nazwę Lec, wkrótce jednak zaczęto używać nazwy Łoczany. Później przyjęto nazwę Łuczany. 4 marca 1946 Komisja Ustalania Nazw Miejscowości ustaliła na cześć Gustawa Gizewiusza (Giżyckiego) dla miasta nazwę Giżycko. Pod koniec XIX wieku doceniono walory turystyczne Giżycka. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się miasto w latach międzywojennych stało się wówczas modnym kurortem nad jeziorami.