Obiekt Tawerna Kaper, usytuowany w miejscowości Iława, oferuje taras, bezpłatny prywatny parking oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Lubawie – 19 km. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kościół Polski - Prabuty – 33 km.
W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. W prywatnej łazience zapewniono prysznic i suszarkę do włosów. Wszystkie pokoje wyposażone są w szafę.
Obiekt dysponuje placem zabaw. W miejscowości Iława i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak trekking.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Ostródzie – 34 km, Pojezierze Brodnickie – 37 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 123 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Jest to klasycznie urządzony pokój z telewizorem z płaskim ekranem oraz łazienką z prysznicem. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to klasycznie urządzony pokój z telewizorem z płaskim ekranem oraz łazienką z prysznicem. Pokój Trzyosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. The single room offers a wardrobe, a carpeted floor, as well as a private bathroom featuring a shower and a hairdryer. This single room provides a flat-screen TV. The unit offers 1 bed. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Iławie
Iława opis: Przed II wojną światową na obszarze miasta natrafiono na "grób księżniczki", który jest datowany na I–IV wiek. Najstarsza forma nazwy Iławy to łacińskie Ylavia. Ta właśnie forma pojawiła się na dokumencie lokacyjnym z 1317 roku. W 1456 r. przyjęła się forma Ilau. Między XVI a XVII w. występują nazwy Teutschen Eylau, Deutscheneylau oraz Theuto Ilavia. 1 stycznia 1934 r. zmieniono nazwę na Stadt Deutsch Eylau, a od 1945 r. polska nazwa miasta to Iława.