Obiekt Domek nad jeziorem w Leleszkach położony jest w miejscowości Leleszki i zapewnia zaplecze do uprawiania sportów wodnych, sprzęt do grillowania oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 36 km. Obiekt zapewnia bezpłatne rowery oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 34 km znajduje się Stadion Miejski w Olsztynie.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i płyta kuchenna, a także kilka łazienek (3) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na jezioro.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Hala Urania – 36 km, Bazylika konkatedralna św. Jakuba – 36 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 26 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Dom z 2 sypialniami. Guests will have a special experience as the holiday home offers a fireplace. This holiday home consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 3 bathrooms with a shower. The kitchen is equipped with a stovetop, a refrigerator and kitchenware. Featuring a terrace with lake views, this holiday home also provides an electric kettle and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 56 mkw.
Noclegi w Leleszkach
Leleszki opis: Nazwa miejscowości pochodzi od jeziora Leleski (dawna staropruska nazwa, pojawiająca się w dokumentach z około 1394 roku - Leylisken), nad którym jest położona. Wieś lokowana na prawie chełmińskim przez komtura ostródzkiego Kuno von Liebenstein dnia 21 marca 1381 roku. Nadał on wtedy Nasikowi (Nassike) 40 włók na założenie wsi czynszowej. Z nadania Nasik, jako sołtys, otrzymał 4 włóki dla siebie oraz zwolnienie na 12 lat od wszelkich danin, z wyjątkiem dziesięciny na rzecz kościoła w Henrykowie (Heinrichswalde). W późniejszych latach osada przekształcona w wieś ziemiańską.