Obiekt Termy Warmińskie położony jest w zacisznej części Lidzbarka Warmińskiego, 1,7 km od zamku biskupów warmińskich. Oferuje on odkryty basen oraz prywatną strefę na plaży. Na miejscu znajduje się park wodny, restauracja i bezpłatny parking.
Niektóre pokoje obejmują część wypoczynkową, a każdy wyposażony został w telewizor z płaskim ekranem i czajnik. We wszystkich pokojach mieści się łazienka, w której przygotowano suszarkę do włosów i szlafroki. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z WiFi.
Na terenie obiektu dostępne są boiska do gry w tenisa, piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę. Do dyspozycji Gości jest też centrum spa i odnowy biologicznej.
Kompleks termalny Termy Warmińskie dzieli zaledwie kilka kroków od obiektu. Odległość od regionalnego lotniska Olsztyn-Mazury wynosi 75 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 12:00.
From September 02nd to December 21st 2024, the Active Zone will be available to guests, including a swimming pool, a multi-purpose pool, a childrens pool, an outdoor pool, outdoor slides and 3 jacuzzis.Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Namiot. Ten namiot oferuje czajnik elektryczny oraz widok na ogród. W opcji zakwaterowania znajdują się 4 łóżka. Namiot - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Premium z 1 lub 2 łóżkami. Ten przestronny pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami oferuje klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, taras z widokiem na ogród oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z dodatkowym łóżkiem. Ten pokój dwuosobowy dysponuje aneksem kuchennym z lodówką i płytą kuchenną. W przestronnych, klimatyzowanych wnętrzach do dyspozycji gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienka z kabiną prysznicową. Udogodnienia obejmują taras z widokiem na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw. ;
Pokój czteroosobowy typu Standard. Jest to klimatyzowany pokój czteroosobowy z łazienką, tarasem z widokiem na ogród oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji gości są 3 łóżka. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw. ;
Apartament typu Superior. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 3 łóżka. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Lidzbarku Warmińskim
Lidzbark Warmiński opis: Lecbarg w 1240 r. został podbity przez Krzyżaków. W tym roku pojawiła się pierwsza wzmianka o Lidzbarku. Rok później istniał tu już drewniany zamek krzyżacki. Jeszcze w XIV w. wybudowano ratusz, kościół i szpital. Już w 1390r. myślano o budowie wodociągu, który działał do 1904 r. W czerwcu 1440 r. Lidzbark na zjeździe w Elblągu przystąpił do antykrzyżackiego Związku Pruskiego i uznał władzę króla polskiego. W poł. XVII wieku Lidzbark bronił się przed najazdem wojsk szwedzkich. W latach 1703–1709 Lidzbark okupowali Szwedzi. Po pierwszym rozbiorze Polski w 1772 r. Warmia została wcielona do Królestwa Prus. Biskupi i kapituła stracili swą władzę, kraj podzielono na powiaty, a na zamku usytuowano garnizon pruski. 10 czerwca 1807 r. miała miejsce bitwa pod Lidzbarkiem Warmińskim. Lidzbark Warmiński z racji swojego położenia stał się głównym ośrodkiem dowodzenia Rosjan i Prusaków przeciw Francuzom. W 1816 i 1818 r. rozebrano bramy: Kościelną, Młyńską i Zamkową, gdyż utrudniały komunikację. W 1937r. miała miejsce tzw. "wojna różańcowa" – napad policji na młodzieżowe poczty sztandarowe podczas procesji Bożego Ciała. Po wyzwoleniu przez Armię Czerwoną w 1945 r. miasto było zrujnowane w 80%. W 1945 r. miasto powróciło do Polski. W 1958 roku podjęto decyzję o nieodbudowaniu z ruin Starego i Nowego Miasta, a w następnych dziesięcioleciach na pozostałościach lidzbarskiej Starówki wzniesiono betonowe blokowiska. Wyburzono również wiele cennych zabytkowych budynków, między innymi osiemnastowieczne domy w rejonie Placu Młyńskiego i ulicy Klasztornej i dziewiętnastowieczną pierzeję ulicy Wysokiej Bramy.