Obiekt Pokój z widokiem na jezioro oferuje taras, balkon oraz widok na jezioro. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wioska Żeglarska – około 400 m. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce ( 46 km).
W domku letniskowym znajduje się telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny Tropikana – 2,2 km, Ratusz w Mrągowie – 26 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 69 km od obiektu Pokój z widokiem na jezioro.
Doba hotelowa od godziny 12:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Mały pokój Dwuosobowy. The double room provides a private entrance, a wardrobe, a terrace with lake views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw.
Noclegi w Mikołajkach
Mikołajki opis: Nazwa pochodzi od patrona kościoła św. Mikołaja. Pierwsza wzmianka o mieście jest z 1444 r. W Mikołajkach w połowie XV w. przy moście były dwie karczmy. Karczmarze byli zobowiązani do transportu krzyżackich szat i żywności (każdy wozem dwukonnym) do Rynu i z powrotem. Krzyżacy w Mikołajkach posiadali monopol na połów ryb i wpływy z myta od każdego korzystającego z mostu, znajdującego się na przesmyku między jeziorami. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1726 r. od króla pruskiego Fryderyka Wilhelma I. Od 1843 r. uruchomiona została stała żegluga na Mazurach powodująca ożywienie miasta. W 1911 r. Mikołajki uzyskały połączenie kolejowe z Mrągowem i Orzyszem. Po zachodniej stronie Jeziora Mikołajskiego w czasie II wojny światowej znajdowała się placówka Abwehery o kryptonimie Walli II. Przed sierpniowymi nalotami dywanowymi w 1944 r. na Królewiec, ze stolicy prowincji do Mikołajek ewakuowano archiwa samorządowe. W 1945 miasto zostało włączone do Polski. Działający tu ośrodek radiologiczny po katastrofie elektrowni w Czarnobylu jako pierwszy w Polsce odkrył napływ skażonych mas powietrza znad Czarnobyla.