Osada Danków znajduje się w powiecie ostródzkim i oferuje ciche pokoje w pełnej jezior i lasów okolicy. Ten trzygwiazdkowy hotel zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, prywatny monitorowany parking oraz liczne atrakcje.
Pokoje urządzone zostały w klasycznym stylu. Każdy z nich obejmuje łazienkę z prysznicem i wyposażony jest w telewizor oraz lodówkę.
Goście hotelu Osada Danków mogą bezpłatnie korzystać z centrum fitness, takich gier jak bilard czy ping pong, wypożyczalni rowerów, biblioteki i sprzętu do grillowania. Obiekt dysponuje również sauną i oferuje konne przejażdżki, masaże oraz sprzęt do karaoke. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw z motywami pirackimi. Rodzice mogą skorzystać z usługi opieki nad dziećmi.
Hotelowa restauracja bufetowa oferuje opcję niepełnego wyżywienia. Na miejscu znajduje się również bar, w którym Goście mogą się zrelaksować. Na życzenie przygotowywany jest suchy prowiant na lunch.
Hotel Osada Danków położony jest 13 km od Ostródy i 2,7 km od Miłomłyna. Najbliżej jezioro, Jezioro Wielimowskie, znajduje się 200 metrów od obiektu, a wiele innych jezior, w tym najdłuższe jezioro w Polsce, Jeziorak, znaleźć można w odległości 12 km. Hotel oferuje ponadto transfer i usługę opieki nad dziećmi.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój trzyosobowy typu Superior. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Pokój dwuosobowy typu Standard. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój Trzyosobowy typu Standard. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój Dwuosobowy typu Superior. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy.
Noclegi w Miłomłynie
Miłomłyn opis: Pierwsze wzmianki o Miłomłynie pochodzą z 1315 r. Z 1323 r. znajdujemy zapiski o proboszczu parafii miłomłyńskiej - niejakim Ludwiku. Prawa miejskie Miłomłyn otrzymał w 1335 r. od komtura Zakonu Krzyżackiego Hartwiga (Hartung von Sonnenborn). W październiku 1466 r. szlachcic z Miłomłyna postawił swoją pieczęć na dokumencie Traktatu Toruńskiego. W 1552 r. Albrecht von Finckenstein otrzymał w zastaw starostwo w Miłomłynie. W zamku miłomłyńskim rezydowali ostatni ewangeliccy biskupi Pomezanii. Z Miłomłyna pochodził polski chirurg Karol Kobalski, od 1800 r. student Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Królewieckiego. W 1414 r. zajęli na krótko miasto Polacy i je zniszczyli. W listopadzie 1520 r. komtur ostródzki wraz z dowódcą krzyżackim z Iławy wkroczyli podstępnie nocą do miasta i wycięli w pień załogę polską. W 1591 r. pożar spowodował duże straty. Po następnym pożarze 18 X 1633 r. ocalały tylko 4 domy i kościół z czasów krzyżackich. Pożar w roku 1700 zniszczył budynki postawione po 1633 r., ocalał tylko kościół i dwa domy. Następne poważne straty w zabudowie miasta poczynił kolejny pożar w początku XIX wieku. W styczniu 1807 roku miasto zajęli Francuzi, a potem Prusacy i Rosjanie. W połowie grudnia 1831 r. po klęsce powstania listopadowego stacjonowały tu jedną dobę wycofujące się oddziały polskie z korpusu gen. Macieja Rybińskiego.