Hotel E-lektor znajduje się w Morągu, zaledwie 140 metrów od gotyckiego ratusza. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i prywatny parking. Dworzec kolejowy Morąg oddalony jest od niego o 1,3 km.
Pokoje w hotelu E-lektor urządzone zostały w klasycznym stylu i utrzymane są w jasnozielonym kolorze. Na podłogach leżą dywany, a do dyspozycji Gości jest biurko, szafa i telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. W łazience znajduje się prysznic i suszarka do włosów.
Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Goście mogą także zrelaksować się przy drinku w barze lub na dostępnym latem patio.
Na miejscu można wypożyczyć rower oraz skorzystać z usługi prania i prasowania odzieży.
Jezioro Skiertąg, popularne wśród wędkarzy i miłośników aktywnego wypoczynku, znajduje się zaledwie 1 km od hotelu E-lektor.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to pokój z łazienką. Wyposażenie obejmuje biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to pokój z łazienką. Wyposażenie obejmuje biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Trzyosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Jest to pokój z łazienką. Wyposażenie obejmuje biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy.
Noclegi w Morągu
Morąg opis: Około 1280 r. po zdobyciu Pogezanii, Krzyżacy rozpoczęli tu budowę drewnianej strażnicy nad osuszonym później Jeziorem Morąskim. Miasto ulokowano w dogodnych warunkach terenowych, ułatwiających obronę: od strony południowej Jezioro Morąskie, od zachodu – strumień Młyński, od strony północnej Staw Młyński, od wschodu dwa rowy wypełnione wodą. Od szczytu południowo-wschodniego stanął kościół parafialny pod wezwaniem św. Piotra i Pawła wraz z okazałą wieżą. W czasie wojny polsko-krzyżackiej w 1414 miasto zostało spalone. Po wojnie trzynastoletniej miasto było częścią ziem Prus Zakonnych, które stanowiły lenno Polski. Po sekularyzacji w 1525 Morąg należał do Prus Książęcych. Po zniesieniu urzędu wójtów krzyżackich od 1525, Morąg był siedzibą starosty książęcego. W XVII w. w czasie przemarszu wojsk szwedzkich miasto poniosło znaczne straty. W 1807 miasto zajęły wojska Napoleona. Prawdopodobnie w Morągu przebywał również generał Jan Henryk Dąbrowski. Pożary z lat 1822, 1848, 1858 i 1868 czyniły mniejsze lub większe zniszczenia. Po drugiej wojnie światowej w granicach Polski było do 1975 roku siedzibą powiatu morąskiego. Od maja 2010 roku w mieście stacjonują amerykańscy żołnierze 5 batalionu wchodzącego w skład 7 pułku artylerii obrony powietrznej (Rough Riders) obsługujący bazę rakiet Patriot.