Obiekt Hotel E-lektor, usytuowany w miejscowości Morąg, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, taras oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Ostródzie – 27 km. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, stanowisko informacji turystycznej oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Arboretum w Kudypach – 43 km.
W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka. Wybrane pokoje mają również patio, a z innych roztacza się widok na miasto. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę.
Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania. W obiekcie goście mogą grać w rzutki. Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu oraz jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Mazury Golf & Country Club – 47 km, Jezioro Ukiel – 48 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 113 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to pokój z łazienką. Wyposażenie obejmuje biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to pokój z łazienką. Wyposażenie obejmuje biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Trzyosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Jest to pokój z łazienką. Wyposażenie obejmuje biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy.
Noclegi w Morągu
Morąg opis: Około 1280 r. po zdobyciu Pogezanii, Krzyżacy rozpoczęli tu budowę drewnianej strażnicy nad osuszonym później Jeziorem Morąskim. Miasto ulokowano w dogodnych warunkach terenowych, ułatwiających obronę: od strony południowej Jezioro Morąskie, od zachodu – strumień Młyński, od strony północnej Staw Młyński, od wschodu dwa rowy wypełnione wodą. Od szczytu południowo-wschodniego stanął kościół parafialny pod wezwaniem św. Piotra i Pawła wraz z okazałą wieżą. W czasie wojny polsko-krzyżackiej w 1414 miasto zostało spalone. Po wojnie trzynastoletniej miasto było częścią ziem Prus Zakonnych, które stanowiły lenno Polski. Po sekularyzacji w 1525 Morąg należał do Prus Książęcych. Po zniesieniu urzędu wójtów krzyżackich od 1525, Morąg był siedzibą starosty książęcego. W XVII w. w czasie przemarszu wojsk szwedzkich miasto poniosło znaczne straty. W 1807 miasto zajęły wojska Napoleona. Prawdopodobnie w Morągu przebywał również generał Jan Henryk Dąbrowski. Pożary z lat 1822, 1848, 1858 i 1868 czyniły mniejsze lub większe zniszczenia. Po drugiej wojnie światowej w granicach Polski było do 1975 roku siedzibą powiatu morąskiego. Od maja 2010 roku w mieście stacjonują amerykańscy żołnierze 5 batalionu wchodzącego w skład 7 pułku artylerii obrony powietrznej (Rough Riders) obsługujący bazę rakiet Patriot.