Obiekt PIK-Kwatery położony jest w miejscowości Morąg w regionie warmińsko-mazurskie i oferuje balkon. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: PKS Olsztyn – 50 km, Stadion Miejski w Ostródzie – 28 km.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także 1 łazienkę z suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Arboretum w Kudypach – 45 km, Mazury Golf & Country Club – 49 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 114 km od obiektu PIK-Kwatery.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a hairdryer. The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. Boasting a balcony, this apartment also offers heating and a TV with streaming services. The unit has 3 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 42 mkw.
Noclegi w Morągu
Morąg opis: Około 1280 r. po zdobyciu Pogezanii, Krzyżacy rozpoczęli tu budowę drewnianej strażnicy nad osuszonym później Jeziorem Morąskim. Miasto ulokowano w dogodnych warunkach terenowych, ułatwiających obronę: od strony południowej Jezioro Morąskie, od zachodu – strumień Młyński, od strony północnej Staw Młyński, od wschodu dwa rowy wypełnione wodą. Od szczytu południowo-wschodniego stanął kościół parafialny pod wezwaniem św. Piotra i Pawła wraz z okazałą wieżą. W czasie wojny polsko-krzyżackiej w 1414 miasto zostało spalone. Po wojnie trzynastoletniej miasto było częścią ziem Prus Zakonnych, które stanowiły lenno Polski. Po sekularyzacji w 1525 Morąg należał do Prus Książęcych. Po zniesieniu urzędu wójtów krzyżackich od 1525, Morąg był siedzibą starosty książęcego. W XVII w. w czasie przemarszu wojsk szwedzkich miasto poniosło znaczne straty. W 1807 miasto zajęły wojska Napoleona. Prawdopodobnie w Morągu przebywał również generał Jan Henryk Dąbrowski. Pożary z lat 1822, 1848, 1858 i 1868 czyniły mniejsze lub większe zniszczenia. Po drugiej wojnie światowej w granicach Polski było do 1975 roku siedzibą powiatu morąskiego. Od maja 2010 roku w mieście stacjonują amerykańscy żołnierze 5 batalionu wchodzącego w skład 7 pułku artylerii obrony powietrznej (Rough Riders) obsługujący bazę rakiet Patriot.