Apartament VIP CENTRUM Mrągowo oferuje komfortowy pobyt z licznymi udogodnieniami. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking publiczny ?, a Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne ?.
W kuchni znajdziesz ekspres do kawy, toster, płytę kuchenną, piekarnik, czajnik elektryczny oraz przybory kuchenne ?. Jest tu również pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, lodówka oraz aneks kuchenny. Dla rodzin z dziećmi dostępne jest krzesełko dla dzieci ? oraz stół.
W sypialni znajdują się długie łóżka (> 2 metry), pościel i szafa lub garderoba. W łazience możesz skorzystać z papieru toaletowego, ręczników, dodatkowej toalety, wanny lub prysznica ?, suszarki do włosów i bezpłatnego zestawu kosmetyków.
Salon wyposażony jest w część jadalną, sofę ?️, część wypoczynkową oraz biurko. Media/Technologia obejmują telewizor z płaskim ekranem, kanały satelitarne ? oraz radio.
W pokoju znajdziesz gniazdko koło łóżka, rozkładaną sofę, suszarkę na ubrania, łóżko polowe, wieszak na ubrania oraz moskitierę ?. Drewniana podłoga lub parkiet oraz podłoga wyłożona kafelkami lub marmurem zapewniają komfortowy pobyt. Obiekt jest przyjazny alergikom i dźwiękoszczelny.
Na tarasie i balkonie ? możesz cieszyć się widokiem na miasto, widokiem na punkt orientacyjny oraz widokiem na jezioro. Obiekt oferuje miejsce na piknik, meble ogrodowe, stół na świeżym powietrzu, taras słoneczny, patio oraz ogród ?.
W posiłkach i napojach dostępne są minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz opcje takie jak wino / szampan ? i bar. Rekreacja obejmuje wydarzenia sportowe na żywo ?, wycieczki rowerowe, piesze wycieczki ?, wieczór filmowy ?, puby, galerie sztuki ? oraz kort tenisowy.
Obiekt zapewnia usługi dodatkowe takie jak budzenie na życzenie, transfer ? oraz pralnia chemiczna. Można skorzystać z codziennego sprzątania oraz usługi prasowania ?. W usługach recepcji dostępne są indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, usługi konsjerża, bankomat na terenie obiektu, przechowalnia bagażu oraz biuro informacji turystycznej.
Bezpieczeństwo w obiekcie jest zapewnione przez monitoring wokół obiektu, gaśnice, czujnik dymu, system alarmowy, dostęp za pomocą karty, dostęp za pomocą kluczy ?, całodobową ochronę oraz czujnik tlenku węgla.
Obiekt Apartament VIP CENTRUM Mrągowo jest wolnostojącym prywatnym mieszkaniem w budynku, które oferuje pokoje dźwiękoszczelne, ogrzewanie oraz pokoje rodzinne ????. Na miejscu dostępne są również miski dla pupila ? oraz legowisko dla pupila.
Noclegi w Mrągowie
Mrągowo opis: Teren, na którym powstało Mrągowo nosi nazwę Galindii od nazwy staropruskiego plemienia, zamieszkującego obecną ziemię mrągowską. Pierwsza osada znajdowała się na wyspie jeziora Czos (obecnie Półwysep Ostrów). W latach 1404-1407 komtur bałgijski Jan von Sayn lokował miasto na prawie chełmińskim, a wielki mistrz krzyżacki Konrad von Jungingen nadał prawa miejskie. Podczas wojny 13-letniej Mrągowo było grabione i niszczone. Miasto zostało w 1520 r. zdobyte i spalone przez oddziały polsko-czeskie. W kolejnych latach Mrągowo nękały pożary skutkiem czego było ubożenie ludności. W 1812 r. wojska Napoleońskie dokonały zniszczeń i zubożyły okolicę. Pomyślny rozwój miasta przerwał z 23 na 24 marca 1822 r. wielki pożar, który zniszczył ponad połowę zabudowań. Dzięki pożyczkom zaciągniętym przez rzemieślników i władze miasta z banku w Królewcu – miasto zaczęto odbudowywać i rozbudowywać w kierunku północnym. Przybywało ludzi wyznania katolickiego. Ważnym wydarzeniem było otwarcie 1 maja 1887 r. kolei wąskotorowej łączącej Mrągowo z Kętrzynem, a w 1888 r. linii kolejowej łączącej Mrągowo z Biskupcem i Rucianem przez Piecki. W czasie I wojny światowej koszary w Mrągowie zostały zajęte przez Rosjan. Po zakończeniu wojny aż do 1920 nie było w mieście stabilizacji, co utrudniało normalny rozwój. Lata II wojny światowej były wyjątkowo trudne z powodu dokonywania tzw. czystek wśród społeczeństwa pod względem lojalności wobec polityki Hitlera. Szczególnie postępowano z ludnością wykazującą polskie postawy narodowe. Aresztowano i wywożono do obozów koncentracyjnych. Setki młodych mężczyzn zostało wcielonych do Wehrmachtu. 27 stycznia 1945 r. roku miasto zostało zdobyte i zniszczone przez Armię Czerwoną w około 20%. Pomimo, że w Mrągowie nie było działań wojennych, miasto zostało spalone tuż po wyzwoleniu.