Obiekt Apartament VIP PROMENADA położony jest w miejscowości Mrągowo i oferuje ogród, prywatną plażę oraz kort do tenisa. Na miejscu zapewniono też bezpłatne Wi-Fi, a Goście mogą podziwiać widok na jezioro. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i nurkowania. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Pracownicy całodobowej recepcji, którzy mówią w języku niemieckim, angielskim, polskim i rosyjskim, zawsze chętnie służą pomocą.
Obiekt dysponuje placem zabaw. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa, kajakarstwa i jazdy na rowerze. Obiekt Apartament VIP PROMENADA zapewnia też przechowalnię sprzętu narciarskiego.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – 20 km, Ratusz w Mrągowie – 600 m. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 62 km od obiektu. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The apartment also provides guests with a barbecue. Boasting a terrace with lake views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Noclegi w Mrągowie
Mrągowo opis: Teren, na którym powstało Mrągowo nosi nazwę Galindii od nazwy staropruskiego plemienia, zamieszkującego obecną ziemię mrągowską. Pierwsza osada znajdowała się na wyspie jeziora Czos (obecnie Półwysep Ostrów). W latach 1404-1407 komtur bałgijski Jan von Sayn lokował miasto na prawie chełmińskim, a wielki mistrz krzyżacki Konrad von Jungingen nadał prawa miejskie. Podczas wojny 13-letniej Mrągowo było grabione i niszczone. Miasto zostało w 1520 r. zdobyte i spalone przez oddziały polsko-czeskie. W kolejnych latach Mrągowo nękały pożary skutkiem czego było ubożenie ludności. W 1812 r. wojska Napoleońskie dokonały zniszczeń i zubożyły okolicę. Pomyślny rozwój miasta przerwał z 23 na 24 marca 1822 r. wielki pożar, który zniszczył ponad połowę zabudowań. Dzięki pożyczkom zaciągniętym przez rzemieślników i władze miasta z banku w Królewcu – miasto zaczęto odbudowywać i rozbudowywać w kierunku północnym. Przybywało ludzi wyznania katolickiego. Ważnym wydarzeniem było otwarcie 1 maja 1887 r. kolei wąskotorowej łączącej Mrągowo z Kętrzynem, a w 1888 r. linii kolejowej łączącej Mrągowo z Biskupcem i Rucianem przez Piecki. W czasie I wojny światowej koszary w Mrągowie zostały zajęte przez Rosjan. Po zakończeniu wojny aż do 1920 nie było w mieście stabilizacji, co utrudniało normalny rozwój. Lata II wojny światowej były wyjątkowo trudne z powodu dokonywania tzw. czystek wśród społeczeństwa pod względem lojalności wobec polityki Hitlera. Szczególnie postępowano z ludnością wykazującą polskie postawy narodowe. Aresztowano i wywożono do obozów koncentracyjnych. Setki młodych mężczyzn zostało wcielonych do Wehrmachtu. 27 stycznia 1945 r. roku miasto zostało zdobyte i zniszczone przez Armię Czerwoną w około 20%. Pomimo, że w Mrągowie nie było działań wojennych, miasto zostało spalone tuż po wyzwoleniu.