Ten czterogwiazdkowy obiekt położony jest na terenie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, między jeziorami Pluszne i Łańskie. Swoim Gościom oferuje on zakwaterowanie w cichych wnętrzach i bogate zaplecze rekreacyjne.
Termy Medical Warmia Park to ośrodek składający się z hotelu, spa i centrum medycznego, 3-poziomowego parku wodnego, centrum konferencyjnego oraz restauracji. Do Państwa dyspozycji są różne rodzaje pokoi i apartamentów z telewizorem z kanałami satelitarnymi, częścią wypoczynkową i widokami na krajobrazy Warmii.
Podczas pobytu Goście mogą przechadzać się w okolicach jeziora Pluszne lub wstąpić do rozciągającego się na 3000 m² parku wodnego, w którym dzieci mogą bawić się bezpłatnie. W hotelowym spa i centrum medycznym mogą Państwo poddać się różnorodnym zabiegom, takim jak Aqua Musicale, masaże orientalne czy hydrocycling.
Codziennie w restauracji hotelu Termy Medical serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. Zapraszamy Państwa na pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, które w pogodne dni serwowane są również na świeżym powietrzu.
Niedaleko hotelu, w miejscowości Naterki, znajduje się pole golfowe, a 18 km od obiektu znajduje się stolica Warmii i Mazur - Olsztyn.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 13:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój jednoosobowy. Ten pokój jednoosobowy mieści łazienkę z prysznicem. Dla gości przygotowano suszarkę do włosów, szlafroki i bezpłatny zestaw kosmetyków. Udogodnienia obejmują klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę, sejf oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania dostępne jest 1 łóżko. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Ten pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami mieści prywatną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, szlafrokami i bezpłatnymi przyborami toaletowymi. Pozostałe udogodnienia w tym klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z 1 lub 2 łóżkami obejmują szafę, sejf, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. Luxury, 1-level room. The room has a folding armchair for one person. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Apartament (4 osoby dorosłe). Jest to apartament z 2 sypialniami oraz tarasem z widokiem na jezioro Pluszne. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw. ;
Pokój Rodzinny typu Deluxe. Ten klimatyzowany pokój rodzinny wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę, sejf oraz telewizor z płaskim ekranem. W tej opcji zakwaterowania dostępne są 2 łóżka. Rodzinny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Olsztynie
Olsztyn opis: Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 1334 r. Prawa miejskie zostały nadane 31 października 1353. Przed nadaniem praw miejskich w miejscu strażnicy drewniano-ziemnej rozpoczęto budowę zamku. W drugiej połowie XIV wieku wzniesiono kościół pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła, który uchodzi za jeden z najwybitniejszych przykładów gotyku ceglanego w Polsce. Do dziś przetrwała wytyczona wtedy sieć ulic i część imponujących fortyfikacji. W 1414 Olsztyn został zniszczony przez wojska króla Władysława Jagiełły. Kolejna wojna w latach 1519-1521 przez zakon krzyżacki spustoszyła południową Warmię. Kolejny wiek to rozkwit miasta, korzystnie położonego na ruchliwym szlaku Królewiec – Warszawa. Mieszkańcy utrzymywali się z handlu i rzemiosła. Zaraza z lat 1709-1712 wyludniła miasteczko niemal całkowicie. W czasie wojen napoleońskich miasto zostało po raz kolejny obrabowane. Po wojnach napoleońskich w Prusach utworzono samorząd terytorialny, a w 1818 roku powstał powiat olsztyński. W 1867 powstał nowoczesny jak na owe czasy szpital. Pod koniec XIX wieku do Olsztyna doprowadzono kolej. Miasto zaczęło rozwijać się w kierunku dworca, położonego wówczas na obrzeżach. kanalizację. W 1907 podłączono elektryczność. Na ulicach pojawiły się tramwaje, a niewiele później otwarto lotnisko. Ruch budowlany wzrósł gwałtownie po 1933. Budowano wtedy tak dużo, że liczby oddawanych corocznie do użytku mieszkań stanowiły rekord w dotychczasowych dziejach Olsztyna. 22 stycznia 1945 Olsztyn zajęła Armia Czerwona, po kilku dniach stacjonowania żołnierze radzieccy podpalili miasto – zniszczeniu uległo ok. 40% zabudowy. Po wojnie została z Fromborka siedziba kurii biskupiej. Zlokalizowano zakłady przemysłu gumowego – Olsztyńskie Zakłady Opon Samochodowych, spożywczego, drzewnego, maszynowego, materiałów budowlanych i inne.