Obiekt APARTAMENTY TR 11 Apartament nr 6 położony jest w miejscowości Olsztyn i oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 1,9 km, Stadion Miejski w Olsztynie – 4,2 km. Oferta obiektu obejmuje bezpłatne Wi-Fi, bar oraz restaurację.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, a także łazienkę (1) z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie à la carte.
W pobliżu obiektu APARTAMENTY TR 11 Apartament nr 6 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Targ Rybny, Zamek Kapituły Warmińskiej i Muzeum Warmii i Mazur. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 60 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament. Boasting a private entrance, this apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and a shower. Guests can make meals in the fully equipped kitchen that features a stovetop, a refrigerator and kitchenware. The apartment has parquet floors, a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker as well as city views. The unit has 4 beds. Apartament - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Noclegi w Olsztynie
Olsztyn opis: Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 1334 r. Prawa miejskie zostały nadane 31 października 1353. Przed nadaniem praw miejskich w miejscu strażnicy drewniano-ziemnej rozpoczęto budowę zamku. W drugiej połowie XIV wieku wzniesiono kościół pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła, który uchodzi za jeden z najwybitniejszych przykładów gotyku ceglanego w Polsce. Do dziś przetrwała wytyczona wtedy sieć ulic i część imponujących fortyfikacji. W 1414 Olsztyn został zniszczony przez wojska króla Władysława Jagiełły. Kolejna wojna w latach 1519-1521 przez zakon krzyżacki spustoszyła południową Warmię. Kolejny wiek to rozkwit miasta, korzystnie położonego na ruchliwym szlaku Królewiec – Warszawa. Mieszkańcy utrzymywali się z handlu i rzemiosła. Zaraza z lat 1709-1712 wyludniła miasteczko niemal całkowicie. W czasie wojen napoleońskich miasto zostało po raz kolejny obrabowane. Po wojnach napoleońskich w Prusach utworzono samorząd terytorialny, a w 1818 roku powstał powiat olsztyński. W 1867 powstał nowoczesny jak na owe czasy szpital. Pod koniec XIX wieku do Olsztyna doprowadzono kolej. Miasto zaczęło rozwijać się w kierunku dworca, położonego wówczas na obrzeżach. kanalizację. W 1907 podłączono elektryczność. Na ulicach pojawiły się tramwaje, a niewiele później otwarto lotnisko. Ruch budowlany wzrósł gwałtownie po 1933. Budowano wtedy tak dużo, że liczby oddawanych corocznie do użytku mieszkań stanowiły rekord w dotychczasowych dziejach Olsztyna. 22 stycznia 1945 Olsztyn zajęła Armia Czerwona, po kilku dniach stacjonowania żołnierze radzieccy podpalili miasto – zniszczeniu uległo ok. 40% zabudowy. Po wojnie została z Fromborka siedziba kurii biskupiej. Zlokalizowano zakłady przemysłu gumowego – Olsztyńskie Zakłady Opon Samochodowych, spożywczego, drzewnego, maszynowego, materiałów budowlanych i inne.