Obiekt DOMEK bez ADRESU i SĄSIADÓW znajduje się w miejscowości Olsztynek i oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 31 km. Dom wakacyjny znajduje się w budynku z 2021 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Stadion Miejski w Olsztynie ( 32 km), Mazury Golf & Country Club ( 27 km).
W domu wakacyjnym do dyspozycji Gości przygotowano taras, 1 sypialnię, salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jezioro Kortowskie – 29 km, Bazylika konkatedralna św. Jakuba – 29 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 59 km od obiektu DOMEK bez ADRESU i SĄSIADÓW.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 1 sypialnią. The holiday homes kitchenette is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also provides heating and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Noclegi w Olsztynku
Olsztynek opis: Niemiecka nazwa zamku, a później miasta pochodzi od jego założyciela, komtura ostródzkiego Güntera von Hohensteina. W źródłach polskich już w XV w. występuje nazwa zbliżona znaczeniem do obecnej – "Parvum Olstin" – "Mały Olsztyn", lub Olsztynek. Pierwsza wzmianka o Olsztynku pochodzi z 1351 roku. Miasto założono na planie zbliżonym do wielu innych miast krzyżackich. Centralnym punktem był obszerny rynek z kościołem i ratuszem, od którego wychodziły dwie, prostopadłe ulice. W 1656 r. miasto splądrowały wojska szwedzkie i tatarskie. Olsztynek w 1888 r. otrzymał połączenie kolejowe z Działdowem, a w 1891 r. z Ostródą. W okresie od października 1939 do 1945 roku w mieście zlokalizowany był niemiecki obóz jeniecki Stalag IB Hohenstein. W 1945 r. Olsztynek został znacznie zniszczony przez wojska sowieckie. 25 sierpnia 2001 roku w Skansenie w Olsztynku odbył się Festiwal Międzynarodowego Obozu "Tęczowy Most" organizowany przez Jolantę Kwaśniewską. Na festiwalu tym wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewski, brazylijski pisarz Paulo Coelho i izraelski polityk Szimon Peres.