Obiekt Świerkowy Zakątek położony jest w miejscowości Orzysz i oferuje ogród, taras oraz sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Talki Golf – 7, 5 km, Twierdza Boyen – 34 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W naszej ofercie m. in. : taras, pokoje rodzinne, ogrzewanie, miejsce na piknik, miski dla pupila, całkowity zakaz palenia, ogród, prywatny parking, miejsce na ognisko, pokoje dla niepalących, wanna z hydromasażem / jacuzzi, plac zabaw dla dzieci, część przeznaczona dla palących, parking, czujnik dymu, zwierzęta domowe są akceptowane, sauna, dostęp za pomocą kluczy, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Wynajem rowerów, parking na miejscu, meble ogrodowe, Możliwe wystawienie faktury, sprzęt do grillowania, wycieczki rowerowe, sprzęt do badmintona, gry planszowe / puzzle, gaśnice, parking przy ulicy, bezpłatny parking, plac zabaw.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 11:00.
Dostępne pokoje:
Domek holenderski 5 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 25 mkw).
Noclegi w Orzyszu
Orzysz opis: Historia miejscowości sięga XV w. Przywilej lokacyjny ustanowił Konrad von Erlichshausen – 2 marca 1443 nakazał ulokować nad jeziorem Aris osadę o nazwie Neudorf (pol. Nowa Wieś). Nazwa ta nie przyjmuje się. Na początku XVI w. w dokumentach krzyżackich występuje jako Aris, później Arys. Miejscowość rozbudowuje się wzdłuż szlaku handlowego, przyjmując formę ulicówki. Prawa miejskie uzyskuje 1 marca 1725 z rąk króla Fryderyka Wilhelma I Pruskiego. Od 1753 stacjonują tu wojska. W 1890 w okolicach miasta powstaje poligon wojskowy, znany jako poligon Orzysz. Od 1895 Orzysz posiada status miasta garnizonowego. Powstanie i rozbudowa poligonu oraz związane z tym inwestycje wojskowe (budowa dużych koszar) przyczyniają się do rozwoju handlu i usług a tym samym do rozwoju miasta. Sprzyja temu uruchomienie, na początku XX w., połączeń kolejowych – w 1908 z Piszem i Giżyckiem, w 1911 z Mrągowem i Ełkiem. W czasie I wojny światowej miasto okupowane przez Rosjan (listopad 1914 – luty 1915). W Orzyszu w 1940 umiera poeta mazurski Michał Kajka, urodzony w miejscowości Ogródek (ok. 15 km od Orzysza). W 1945 miasto, częściowo zniszczone, zostaje włączone do Polski.