Obiekt Marina Ostróda II - najlepszy widok w Ostródzie, położony w miejscowości Ostróda, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 42 km, Stadion Miejski w Olsztynie – 44 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano kilka sypialni (2), jadalnię, aneks kuchenny z lodówką oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Ostródzie – 1,9 km, Stadion Miejski w Lubawie – 31 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 88 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 2 sypialniami. Guests can make meals in the kitchenette that comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as lake views. The unit offers 4 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Ostródzie
Ostróda opis: Ostróda powstała w XIII wieku w pobliżu krzyżackiego zamku. Teren ten od XVI wieku był określany jako Prusy Górne. Prawdopodobnie pierwszymi osadnikami byli mieszkańcy niemieckiego miasta Osterode am Harz. Po bitwie pod Grunwalde rycerz Mikołaj z Durąga zajął miasto i zamek dla wojsk króla Władysława Jagiełły. W 1519 roku w czasie wojny polsko-krzyżackiej Ostróda zostaje zdobyta przez wojska króla polskiego Zygmunta Starego. Od 21 lutego do 1 kwietnia 1807 roku na zamku mieszkał cesarz Napoleon Bonaparte. W 1834 roku pastorem polskiej gminy ewangelickiej został Gustaw Gizewiusz. Mimo lokacji miejskiej do czasu doprowadzenia linii kolejowej w 1872 roku Ostróda pozostawała miasteczkiem o znaczeniu wyłącznie lokalnym. W czasie II wojny światowej zniszczona w około 60%.