Obiekt Domek na Mazurach nad stawem położony jest w miejscowości Pasym i oferuje prywatny basen oraz widok na ogród. Obiekt zapewnia bezpłatne rowery oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 34 km znajduje się Stadion Miejski w Olsztynie.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (3), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na basen. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Goście mogą popływać w odkrytym basenie, uprawiać trekking i jazdę na rowerze lub odprężyć się w ogrodzie i skorzystać ze sprzętu do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 38 km, Hala Urania – 34 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 33 km od obiektu Domek na Mazurach nad stawem.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. Guests will have a special experience as this holiday home provides a private pool. This holiday home includes 1 living room, 3 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the kitchen. The holiday home also features a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a tea and coffee maker and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 5 beds. Dom wakacyjny - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw.
Noclegi w Pasymiu
Pasym opis: Pierwotnie ziemie te zamieszkiwał pruski szczep Galindów, który w latach 800–1300 posiadał tu liczne osady i grody, a jeden z nich – znany jako Okrągła Góra – zlokalizowany był na półwyspie Gajka wrzynającym się w wody jeziora Kalwa. W latach 992–1223 tereny te były areną działań wojennych pomiędzy wojskami polskimi a Prusami. W 1225 ziemie Prus zaczęli najeżdżać Krzyżacy i udało im się je podbić w 1283. Miasto założone przez Krzyżaków w 1386 r. otrzymało nazwę od założyciela – komtura elbląskiego, Zygfryda von Passenheima. W czasie wojny trzynastoletniej opowiedziało się za Polską, jednakże po pokoju toruńskim wróciło pod panowanie Zakonu. Zamek został wzniesiony po wojnie trzynastoletniej, później nazywany był Schervitzen Hof. Budowla ta została zniszczona w połowie XVII w., a ostatecznie rozebrana w XIX w. Na miejscu dawnego zamku wzniesiono kościół katolicki.