Obiekt DobraNocka w Leleszkach oferuje taras oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Pasym. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Olsztyn – 34 km, Hala Urania – 33 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 32 km znajduje się Stadion Miejski w Olsztynie.
Apartament znajduje się na parterze. Na miejscu zapewniono sypialnię (1), kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i płytą kuchenną, a także salon z telewizorem z płaskim ekranem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu DobraNocka w Leleszkach znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Bazylika konkatedralna św. Jakuba – 33 km, Brama Górna – 33 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 25 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle. The spacious apartment features a washing machine, a private entrance, a seating area as well as a terrace with garden views. The unit has 5 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Pasymiu
Pasym opis: Pierwotnie ziemie te zamieszkiwał pruski szczep Galindów, który w latach 800–1300 posiadał tu liczne osady i grody, a jeden z nich – znany jako Okrągła Góra – zlokalizowany był na półwyspie Gajka wrzynającym się w wody jeziora Kalwa. W latach 992–1223 tereny te były areną działań wojennych pomiędzy wojskami polskimi a Prusami. W 1225 ziemie Prus zaczęli najeżdżać Krzyżacy i udało im się je podbić w 1283. Miasto założone przez Krzyżaków w 1386 r. otrzymało nazwę od założyciela – komtura elbląskiego, Zygfryda von Passenheima. W czasie wojny trzynastoletniej opowiedziało się za Polską, jednakże po pokoju toruńskim wróciło pod panowanie Zakonu. Zamek został wzniesiony po wojnie trzynastoletniej, później nazywany był Schervitzen Hof. Budowla ta została zniszczona w połowie XVII w., a ostatecznie rozebrana w XIX w. Na miejscu dawnego zamku wzniesiono kościół katolicki.