Obiekt Gościniec Echo oferuje zakwaterowanie w miejscowości Piecki. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – 33 km, Ratusz w Mrągowie – 13 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
Wszystkie opcje zakwaterowania mają taras, aneks kuchenny z lodówką, jadalnię oraz prywatną łazienkę wyposażoną w prysznic. Do dyspozycji Gości jest też telewizor z płaskim ekranem. Wyposażenie obejmuje również płytę kuchenną i czajnik.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Mrongoville – 15 km, Park wodny Tropikana – 20 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 49 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Domek. Featuring a private entrance, this chalet also consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle in the well-fitted kitchenette. The chalet also offers a barbecue. Boasting a terrace with lake views, this chalet also provides a dining area and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 34 mkw.
Noclegi w Pieckach
Piecki opis: Miejscowość powstała w 1401 roku. Nazwa wsi wywodzi się od imienia „Piecio”, czyli Piotr. W XVI – XVIII w. mieszkało tu i gospodarowało ponad 500 rolników. Wieś zmieniła charakter po uruchomieniu linii kolejowej z Czerwonki do Rucianego w 1898 r. Przed I wojną światową działały tu 3 tartaki, mleczarnia, hotel, młyny, kilka warsztatów rzemieślniczych, bank spółdzielczy. Były także dwa gospodarstwa dworskie (12 i 11 włók areału). W tym okresie w Pieckach odbywały się także jarmarki, a wieś swą zabudową przypominała miasteczko. W 1912 r. wieś należała do parafii Nawiady i miała kaplicę. W 1939 r. w Pieckach mieszkało 1645 osób. Działania wojenne spowodowały olbrzymie zniszczenie i wyludnienie.