Obiekt Apartament Morsa w Nautica Resort oferuje ogród, bar i prywatną plażę. Z okien roztacza się widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – około 43 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie zapewniono taras, 1 sypialnię, salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także 1 łazienkę z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na jezioro. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Apartament Morsa w Nautica Resort znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Boyen – 3,4 km, Wioska Indiańska – 10 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 100 km od obiektu Apartament Morsa w Nautica Resort.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This air-conditioned apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the kitchenette, which comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with lake views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 53 mkw.
Noclegi w Giżycku
Giżycko opis: Dzieje Giżycka zaczynają się w XIV wieku gdy w 1340 roku Krzyżacy wznieśli zamek zlokalizowany na strategicznym przesmyku między jeziorami Niegocin i Kisajno. Zamek otrzymał nazwę Lötzen. W czasie antykrzyżackiego powstania, w okolicach zamku działała partyzantka chłopska. Zamek został w 1455 zdobyty i zburzony przez Polaków. Po wojnie trzynastoletniej (1454-1466), terytorium to jako lenno wcielono do Polski, a zamek odbudowano. Od poł. XV wieku przy zamku zaczęło powstawać osiedle (Nowa Wieś), które w 1612 r. otrzymało prawa miejskie. Miasto otrzymało nazwę od zamku - Lötzen (Lec) i przez wieki nosiło tę nazwę. Nazwa stała się nieodpowiednia, ponieważ Nowa Wieś nie była już wsią, całą miejscowość nazwano Lötzen, nazwą przysługującą dotychczas jedynie zamkowi. Dynamiczny rozwój miasta nastąpił od drugiej połowy XIX wieku. W latach 1843-51 roboty publiczne przy budowie twierdzy były zakrojone na szeroką skalę. Obiekt nazwano imieniem pruskiego generała i ministra wojny von Boyena. Po drugiej wojnie światowej, miasto nosiło starą nazwę Lec, wkrótce jednak zaczęto używać nazwy Łoczany. Później przyjęto nazwę Łuczany. 4 marca 1946 Komisja Ustalania Nazw Miejscowości ustaliła na cześć Gustawa Gizewiusza (Giżyckiego) dla miasta nazwę Giżycko. Pod koniec XIX wieku doceniono walory turystyczne Giżycka. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się miasto w latach międzywojennych stało się wówczas modnym kurortem nad jeziorami.