Hotel Atrium położony jest w samym sercu Starego Miasta w Elblągu. Oferuje on zakwaterowanie w zacisznych, nowocześnie urządzonych pokojach, które wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i zapewniają bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Codziennie rano w hotelu serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu.
Wszystkie pokoje w hotelu Atrium obejmują łazienkę z kabiną prysznicową. Każdy z nich wyposażony jest w minibar i sejf.
Hotel Atrium znajduje się w spokojnej okolicy, naprzeciwko Bramy Targowej i XIII-wiecznej katedry św. Mikołaja.
Pomocny personel recepcji w hotelu Atrium jest do dyspozycji Gości przez całą dobę. Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu w odległości 150 metrów od budynku lub z płatnego parkingu strzeżonego, który oddalony jest od obiektu o 300 metrów. Przed hotelem obowiązuje strefa płatnego parkowania.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Pokój ten wyposażony jest w minibar i obejmuje łazienkę z prysznicem. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Pokój ten wyposażony jest w minibar i obejmuje łazienkę z prysznicem. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Apartament. Apartament ten wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i obejmuje łazienkę oraz część wypoczynkową. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 26 mkw.
Noclegi w Elblągu
Elbląg opis: Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych w Polsce. Leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Ośrodek przemysłu ciężkiego, przemysłu spożywczego i turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich dzięki czemu elbląskie muzeum posiada unikatowe eksponaty. Nazwa miasta pochodzi od rzeki Ilfing (dzisiaj rzeka Elbląg), nazwaną tak przez podróżnika Wulfstana w 890 roku. Miasto przejęło nazwę (Elbing) od rzeki w 1237 roku.