Obiekt Dom Letniskowy nad Krutynią oferuje ogród, wspólny salon i taras. Z okien roztacza się widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny Tropikana – około 36 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz wspólną kuchnię.
W domu wakacyjnym z 4 sypialniami zapewniono bezpłatne WiFi, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, pralkę oraz kuchnię z lodówką i mikrofalówką. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Mrągowie – 36 km, Wioska Żeglarska – 36 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 43 km od obiektu Dom Letniskowy nad Krutynią.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 4 sypialniami. The fireplace is the standout feature of this holiday home. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the fully equipped kitchen. The holiday home also includes a barbecue. The spacious holiday home features a washing machine, a dining area, a wardrobe, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit has 9 beds. Dom wakacyjny - 11 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 139 mkw.
Noclegi w Spychowie
Spychowo opis: wieś w północnej Polsce, położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Świętajno, na Mazurach, 13 km na wschód od Świętajna i ok. 29 km od Szczytna. W pobliżu znajdują się też inne wsie: Bystrz, Koczek, Kierwik i Połom. Współcześnie wieś znana jest m.in. z oddolnie stworzonych społecznych patroli, których wprowadzenie pozwoliło znacznie ograniczyć przestępczość w okolicy. Inicjatywa, która znalazła naśladowców w innych miejscowościach, stała się tematem filmu Ludzie Juranda, wyreżyserowanego i wyprodukowanego przez Piotra Zarębskiego.