Obiekt Willa Andersa położony jest w miejscowości Ruciane-Nida i oferuje zaplecze do uprawiania sportów wodnych oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny Tropikana – 23 km, Wioska Żeglarska – 23 km. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ratusz w Mrągowie ( 34 km), Mrongoville ( 36 km).
W apartamencie do dyspozycji Gości przygotowano 2 sypialnie, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także 1 łazienkę z prysznicem. Wyposażenie obejmuje także telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obsługa recepcji, która mówi w języku niemieckim, angielskim i polskim, służy pomocą przez całą dobę.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 60 km od obiektu Willa Andersa.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. The air-conditioned apartment features 2 bedrooms, 1 bathroom with a shower and a kitchen. The kitchen is equipped with a stovetop, a refrigerator and a microwave. The apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a tea and coffee maker, a seating area, a dining area as well as city views. The unit offers 3 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Noclegi w Rucianem-Nidzie
Ruciane-Nida opis: Początki istnienia osad Ruciane i Nida sięgają XVII wieku. Mieszkańcy Nidy trudnili się rybołówstwem oraz produkcją smoły i węgla drzewnego. W okolicach Rucianego już w XIV wieku działały hamernie, smolarnie, dziegdziarnie, wypalarnie węgla drzewnego. Miejscowość istniała już jako osada szkatułowa i gajówka w XVIII wieku. W drugiej połowie XIX wieku nastąpił znaczny rozwój komunikacji. W latach 1883-1885 uruchomiono linię kolejową Olsztyn – Ełk ze stacją w Rucianem. U schyłku XIX wieku uruchomiono szlak wodny prowadzący z Giżycka do Mikołajek i Pisza, co zapoczątkowało turystyczny rozwój Rucianego. Po II wojnie światowej przystąpiono do odbudowy tartaku w Nidzie i w Rucianem. W 1949 roku rozpoczęła się budowa Zakładu Płyt Pilśniowych i Wiórowych. Powstanie zakładu spowodowało szybki rozwój Rucianego i Nidy oraz przyczyniło się do połączenia obu miejscowości i utworzenia miasta Ruciane-Nida. Prawa miejsce przyznane zostały 1 stycznia 1966 roku.