Obiekt Domek całoroczny Wczasy jak Marzenie położony jest w miejscowości Ruciane-Nida i oferuje bezpłatne rowery, sezonowy odkryty basen, ogród, taras, sprzęt do grillowania, a także widok na basen. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W każdej opcji zakwaterowania znajduje się aneks kuchenny z lodówką oraz część wypoczynkowa z rozkładaną sofą. Wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, sprzęt do prasowania oraz szafę. Wyposażenie obejmuje również zmywarkę, piekarnik, mikrofalówkę, ekspres do kawy i czajnik.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny Tropikana – 20 km, Wioska Żeglarska – 20 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 60 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Please note that the Jacuzzi and Sauna are open from 16:00 until 20:00 daily.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. This holiday home offers a pool with a view. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also provides a private entrance and a flat-screen TV with satellite channels. The unit offers 5 beds. Dom wakacyjny - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Rucianem-Nidzie
Ruciane-Nida opis: Początki istnienia osad Ruciane i Nida sięgają XVII wieku. Mieszkańcy Nidy trudnili się rybołówstwem oraz produkcją smoły i węgla drzewnego. W okolicach Rucianego już w XIV wieku działały hamernie, smolarnie, dziegdziarnie, wypalarnie węgla drzewnego. Miejscowość istniała już jako osada szkatułowa i gajówka w XVIII wieku. W drugiej połowie XIX wieku nastąpił znaczny rozwój komunikacji. W latach 1883-1885 uruchomiono linię kolejową Olsztyn – Ełk ze stacją w Rucianem. U schyłku XIX wieku uruchomiono szlak wodny prowadzący z Giżycka do Mikołajek i Pisza, co zapoczątkowało turystyczny rozwój Rucianego. Po II wojnie światowej przystąpiono do odbudowy tartaku w Nidzie i w Rucianem. W 1949 roku rozpoczęła się budowa Zakładu Płyt Pilśniowych i Wiórowych. Powstanie zakładu spowodowało szybki rozwój Rucianego i Nidy oraz przyczyniło się do połączenia obu miejscowości i utworzenia miasta Ruciane-Nida. Prawa miejsce przyznane zostały 1 stycznia 1966 roku.