Obiekt Apartament Na Wodzie położony jest w miejscowości Ruciane-Nida i oferuje ogród oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny Tropikana – 27 km, Wioska Żeglarska – 27 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i wędkarstwa, dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na jezioro. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Oferta obiektu Apartament Na Wodzie obejmuje prywatną plażę i plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Mrągowie – 38 km, Mrongoville – 41 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 58 km od obiektu. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Dom z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. The holiday homes kitchen, which has a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with lake views, this holiday home also features a seating area and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 2 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw.
Noclegi w Rucianem-Nidzie
Ruciane-Nida opis: Początki istnienia osad Ruciane i Nida sięgają XVII wieku. Mieszkańcy Nidy trudnili się rybołówstwem oraz produkcją smoły i węgla drzewnego. W okolicach Rucianego już w XIV wieku działały hamernie, smolarnie, dziegdziarnie, wypalarnie węgla drzewnego. Miejscowość istniała już jako osada szkatułowa i gajówka w XVIII wieku. W drugiej połowie XIX wieku nastąpił znaczny rozwój komunikacji. W latach 1883-1885 uruchomiono linię kolejową Olsztyn – Ełk ze stacją w Rucianem. U schyłku XIX wieku uruchomiono szlak wodny prowadzący z Giżycka do Mikołajek i Pisza, co zapoczątkowało turystyczny rozwój Rucianego. Po II wojnie światowej przystąpiono do odbudowy tartaku w Nidzie i w Rucianem. W 1949 roku rozpoczęła się budowa Zakładu Płyt Pilśniowych i Wiórowych. Powstanie zakładu spowodowało szybki rozwój Rucianego i Nidy oraz przyczyniło się do połączenia obu miejscowości i utworzenia miasta Ruciane-Nida. Prawa miejsce przyznane zostały 1 stycznia 1966 roku.