Obiekt NONIEWICZA CENTRUM położony jest w miejscowości Suwałki. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jezioro Hańcza – 27 km, PKP Augustów – 31 km, Puszcza Augustowska – 44 km. W apartamencie zapewniono bezpłatne WiFi. Z okien roztacza się widok na miasto i widok na ogród.
W apartamencie do dyspozycji Gości przygotowano 1 sypialnię, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także 1 łazienkę z prysznicem. Wyposażenie obejmuje także pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na miejscu dostępny jest plac zabaw, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
W pobliżu obiektu NONIEWICZA CENTRUM znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKS Suwałki, Muzeum Marii Konopnickiej i PKP Suwalki. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kowno, znajduje się 139 km od obiektu NONIEWICZA CENTRUM. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment consists of 1 bedroom, a kitchen and 1 bathroom with a bath and a shower. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Noclegi w Suwałkach
Suwałki opis: Miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim, położone nad rzeką Czarna Hańcza. Siedziba władz powiatu suwalskiego. W latach 1975–1998 siedziba władz województwa suwalskiego. Drugi co do wielkości ośrodek województwa podlaskiego oraz centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny. Jednocześnie największe miasto całej historycznej Suwalszczyzny i największe miasto we współczesnej Polsce na ziemiach, które w okresie od 1569 do 1795 r. w ramach Rzeczypospolitej Obojga Narodów wchodziły w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Miasto duchowne położone było w końcu XVIII wieku w powiecie grodzieńskim województwa trockiego.