Portal SpanieNaMazurach.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK

Bądź na bieżąco!

Polub nasz profil FB i otrzymuj

ciekawe oferty, promocje, rabaty

loader
Noclegi wolne miejsca Noclegi z rabatem Kategorie noclegów Oferty specjalne noclegów Mapa Ferie +Dodaj ofertę
spanie na Mazurach
Darmowe konto wczasowicza.
Włącz dodatkowe opcje!
Darmowe konto można założyć z wykorzystaniem profilu Facebook.

Dzięki zalogowaniu do strefy wczasowicza uzyskasz dostęp do dodatkowych opcji które cały czas wzbogacamy.
Np. brak reklam na górze strony oferty.
Zakładając konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konta wczasowicza i newslettera.
szczegóły konta wczasowicza i przetwarzanych danych.

zamknij

Użyj konta Facebook

Polskie Mazury - oferty z rabatami

tanie noclegi = SpanieNaMazurach.pl

Wydarzenia na Mazurach

Olsztyn

HAPPENING: PRAGNIESZ BYĆ SZCZEŚLIWY? NIE UMIESZ? TO CIĘ ODMIENI

Serdecznie Zapraszamy do wzięcia udziału w jedynej i niepowtarzalnej szansie na odmienienie swojego życia: przekuj z nami niestrawność w sukces. Otwieramy Salon Odnowy Żywieniowej. Mentorka Sasa Lubinska pokaże Wam jak w prosty ale finezyjny sposób zrobić pierwszy krok i osiągnąć w życiu Sukces! Szczęście! Przyjemność!
Joasia Potatovitch już posmakowała sekretu i żyje. Zapraszamy do wzięcia udziału w happeningu gastro-wizualnym SZCZĘŚCIE i SUKCES LEŻĄ NA TALERZU WYSTARCZY JE ZJEŚĆ.Podczas sesji będą zapachy, smaki, będą również ekstrawagancje. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 19.00 w Galerii Dobro w Olsztynie!

WSTĘP WOLNY
Miejscowość: Olsztyn - Dodane: 2018-04-17 - Źródło: www.kiwiportal.pl/wydarzenia/460230/olszty

spanie Olsztyn

więcej wiadomości

Zaplanuj urlop w Olsztynie

Olsztyn położony jest w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierza Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. Od południowej strony miasto sąsiaduje z Puszczą Napiwodzko-Ramucką. Miasto leży w paśmie moren czołowych ostatniego zlodowacenia. Najwyższy punkt Olsztyna umiejscowiony jest na wysokości 155 m n.p.m., natomiast najniższy na 88 m n.p.m. Olsztyn leży w strefie klimatu umiarkowanego ciepłego przejściowego. Jest to typowy klimat pojezierny. Uwarunkowany został głównie przez lokalne elementy środowiska (rzeźba terenu, lasy, jeziora). Przez miasto Olsztyn przepływają 3 rzeki: Łyna, Wadąg i Kortówka. W granicach administracyjnych miasta obecnie leży 15 jezior, w tym 13 o powierzchni powyżej 1 ha. Na terenie Olsztyna znajdują się dwa rezerwaty przyrody roślinności torfowej: Mszar i Redykajny. Pełen opis miejscowości Olsztyn

Tanie noclegi na Mazurach - polub nas na FB

Atrakcyjne oferty - zobacz koniecznie