loader
Noclegi wolne miejsca Noclegi z rabatem Andrzejki Boże Narodzenie Sylwester Rezerwuj on-line +Dodaj ofertę
spanie na Mazurach
Darmowe konto wczasowicza.
Włącz dodatkowe opcje!
Darmowe konto można założyć z wykorzystaniem profilu Facebook.

Dzięki zalogowaniu do strefy wczasowicza uzyskasz dostęp do dodatkowych opcji które cały czas wzbogacamy.
Np. brak reklam na górze strony oferty.
Zakładając konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konta wczasowicza i newslettera.
szczegóły konta wczasowicza i przetwarzanych danych.

zamknij

Użyj konta Facebook

Polskie Mazury - oferty z rabatami

Wakacje online

Wydarzenia na Mazurach

Gdzie zapłacę Bonem Turystycznym na Mazurach?

Dostajemy od Was sporo zapytań o bon turystyczny i miejsca gdzie można zapłacić Polskim Bonem Turystycznym na Mazurach - oto garść porad.


Czy i kiedy dostanę bon? Jaka kwota bonu mi przysługuje do wykorzystania na Mazurach? 
Polski Bon Turystyczny jest wydawany od 1 sierpnia 2020 r. Przysługuje na każde dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+. Na każde dziecko przysługuje bon w wysokości 500 zł. Dla dziecka niepełnosprawnego przysługuje dodatkowa kwota 500 zł. Możesz wykorzystać bon turystyczny na noclegi na Mazurach.


Jak uzyskać bon turystyczny?
Każdy uprawniony do otrzymania bonu musi zaktualizować swoje dane (telefon, email) po zalogowaniu na stronie PUE ZUS i pobrać bon. Na rodzinę przydzielany jest jeden elektroniczny kod bonu o łącznej wartości uzależnionej od liczby dzieci i niepełnosprawności. Bon otrzymasz w formie unikatowego 16-cyfrowego kodu składającego się z liter i cyfr, poprzez SMS i email zamawiając go na PUE ZUS.


Czy kwotę z bonu turystycznego muszę wykorzystać na jedną płatność w całości?
Bonem możesz płacić wielokrotnie aż do wyczerpania kwoty bonu. Kod bonu ważny jest na płatności za noclegi na Mazurach realizowane do marca 2022 r. W PUE ZUS możesz sprawdzić kwotę pozostałą do wykorzystania. 


Gdzie znaleźć obiekty noclegowe akceptujące bon turystyczny?
Zajrzyj na stronę https://spanienamazurach.pl/noclegi-z-bonem-turystycznym-na-mazurach, jest to zbiorcza lista obiektów noclegowych na Mazurach akceptujących bon. Dodatkowo wszystkie obiekty akceptujące bon oznaczyliśmy w portalu SpanieNaMazurach piktogramem bonu.
   
Jak skorzystać z bonu turystycznego? 
Podaj w recepcji 16-cyfrowy kod obsługi płatności bonu. Recepcjonista wprowadzi kod na stronie ZUS a Ty otrzymasz SMS z jednorazowym kodem potwierdzenia zapłaty. Podaj jednorazowy kod z SMS na recepcji aby zatwierdzić opłatę za rodzinny tani nocleg na Mazurach.

Miejscowość: - Dodane: 2020-08-06 - Źródło: PolskiePortale.pl

spanie

więcej wiadomości

Tanie noclegi na Mazurach - polub nas na FB

Atrakcyjne oferty - zobacz koniecznie

Portal SpanieNaMazurach.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK

Bądź na bieżąco!

Polub nasz profil FB i otrzymuj

ciekawe oferty, promocje, rabaty